Масаж
    Завдання  лікувального  масажу:  сприяння розслабленню гіпертонусу м’язів, седативна дія на гіперкінези  окремих  груп м’язів; стимулювання, тонізування функції паретичних м’язів: зниження вегетативних і трофічних розладів; покращення загального стану дитини та поліпшення працездатності його м’язів.

ЛФК
    Заняття лікувальною фізкультурою при ДЦП надають оздоровче і загальнозміцнюючий  вплив на дитячий організм; покращення обмінних процесів та кровообігу;  попередження появи спайок між навколишніми тканинами; підсилення ослабленихі м'язів, відновлення рухової координації, бзапобігання викревленню хребта.

Lokomat pro
    Lokomat-електропровідний ортез керуючий комп’ютером для ходьби, який використовуется в процесі тренування на біговій доріжці. Пристрій Lokomat підтримує тіло пацієнта в процесі ходьби, направляє його ноги, в правильне положення фізіологічної ходьби, а також дае можливість підтримки ваги пацієнта. Пристрій значно спрощує процес відновлення ходьбі з різними патологіями.

Система G-EO
    Система G-EO являє собою сучасний автоматизований реабілітаційний пристрій для відновлення функцій ходи для реабілітації пацієнтів з порушенням рухової функції нижніх кінцівок за допомогою локомоторної терапії дітей та дорослих з ДЦП. Система відновлення функцій ходи GE-O складається з рухових механізмів з електричним приводом (2 рухові опри для ніг), підтримуючу конструкції ,включаючи страхувальні ремені для особи, панель управління та блок управління із використанням ПК.

Параподіум
    Параподіум - вид стабілізуючого ортезу з великою основою (конструкція для підтримки тіла, контролювання рухів, підтримки і повного або часткового зменшення навантаження на обрані елементи опорно-рухового апарату). Цей прилад призначений для пацієнтів, страждаючих на параліч нижніх кінцівок та тулуба.
Параподіум дає можливість:
· прийняття вертикальної пози тіла (при цьому покращується функція органів дихання, система кровообігу, обмінні процеси);
· мобілізації контрактур суглобів нижніх кінцівок;
· пасивної та динамічної корекції (при ходьбі у параподії);
· виконання вправ плечовим поясом (з гімнастичними палками, обручем), ігри з м'ячем (кидання, ловля, метання).

Гравістат
    Пристрій " Гравістат " складається з установочно - базових елементів , комплексу осьових навантажувальних еластичних тяг , елементів кріплення і додаткових ротаційно - коригувальних тяг. В системі реабілітації хворих на ДЦП в залишкової стадії хороший ефект дає застосування методу динамічної корекції за допомогою лікувального костюма "Гравістат", який дозволяє: поліпшити м'язовий тонус, скорегувати позу і положення частин тіла відносно один одного, збільшити обсяг активних рухів в уражених суглобах, поліпшити рівновагу і орієнтування в просторі і навіть мова і психіку хворого.

Гідрокінезотерапія
    Це засіб фізичної реабілітації, який полягає у виконанні  фізичної терапії у водному середовищі (басейни чи природні водойми). Особливістю гідрокінезотерапії є поєднання виконання фізичних вправ в умовах ефекту космосу (анти гравітаційного середовища), хімічного та температурного фактора води з лікувальною і профілактичною метою.
     Фізичні  вправи  у воді показані людям із захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату, особливо після зняття іммобілізації, при порушеннях постави, контрактурах, атрофіях м'язів, порушенні обміну речовин, захворюваннях серцево-судинної системи, органів дихання, а також при захворюваннях внутрішніх органів, судинній патології, порушенні обміну речовин, захворюваннях нервової системи.
Реабілітаційні заняття у воді для осіб з ураженнями центральної нервової системи необхідні для відновлення як цілого організму, так і для тренування навиків самообслуговування та незалежного способу життя.

Костюм Атлант
    Нейро-отртопедичний костюм Атлант використовуєтся для реабілітації дітей та дорослих з різними руховими та мовними порушеннями при захворюваннях ДЦП в умовах центру. Принцип роботи костюма оснований на забезпечення лікувально-корегуючого  впливу на хворого шляхом навантаження на тулуб, суглоби  та сегменти кінцівок, і фіксаціею голови у правильне фізіологічне положення.

Бігова доріжка
    Бігова́ дорі́жка - вид  тренажера для бігу на місці або імітації бігової траси. Тренажер являє собою полотно для бігу, поєднане з джерелом навантаження  або  двігуном.

Дошка Євмінова
    В основі методики Євмінова лежить поняття «культури хребта», т. Е. Основних правил догляду за опорно-руховим апаратом, підтримки здоров'я і функціонального стану хребта. Розроблено методику з метою запуску механізмів самовідновлення структур хребта шляхом створення необхідних для цього умов:
1. поєднання дозованого витягування хребта
2. одночасного спрямованого тренінгу глибоких м'язів спини.
Послуги відділення:

- Швейцарський комп’ютеризований реабілітаційний комплекс «Локомат» з роботизованими ортезами.
- Система реабілітації опорно-рухового апарату Rehatechnology G-EO system.
- Масаж.
- ЛФК.
- Заняття на вертикалізаторі «Параподій».
- Гідрокінезотерапія (басейн).
- Заняття в рефлекторно-навантажувальному пристрої «Гравістат».
- Реабілітаційний комплекс «Локохелп».
- Ерготерапія (сухий басейн).
- Атлант.
Фізична рееабілітація