Медична реабілітація
Бальнеотерапія
   
Основним завданням відділення медичної  реабілітації дітей з інвалідністю та дітей групи ризику в умовах Центру «Промінь» є забезпечення заходами медичного характеру (у відповідності з рекомендаціями ЛКК та вимогами ІПР), спрямованими на корекцію та відновлення фізичного, соціального та освітнього потенціалів дітей з метою покращення їх успішності та зацікавленості в адаптації та навчанні, включає у себе гідромасажні ванни, ванни з підводним душем, бішофітні ванни, які сприяють покращенню рухових функцій дітей, зменшують контрактури та патологічний тонус м`язів, посилюють обмінні процеси в тканинах організму.
  Заходи медичної  реабілітації спрямовані на:
• підтримку та забезпечення достатнього рівня адаптації дітей у процесі комплексної  реабілітації ;
• підвищення функціональних та компенсаторних можливостей організму в процесі соціальної реабілітації та інклюзивного навчання.

Теплолікування
  Обгортання - це методи теплолікування, які зменшують спастику м`язів у дітей з порушеннями функцій ЦНС , посилюють регенераторні процеси, розсмоктують запальні елементи, покращують трофіку тканин після гіпсових пов`язок у дітей із порушеннями опорно-рухового апарату.

Eлектролікування
  Кабінет електролікування надає наступні послуги:
- гальванізація та електрофорез лікарських речовин;
-магнітолазерна терапія;
-синусоїдальні модульовані токи (СМТ);
- діадинамічні токи (ДДТ);
- електростимуляція м`язів;
- ультразвукова терапія;
- тубус-кварц в ніс та зів;
- інгаляційна терапія.

Аромотерапія
  Аромотерапія - використання натуральних ефірних олій високої очистки в терапевтичних та педагогічних цілях. Аромотерапія - це джерело інформації і швидкий лікувально - профілактичний та активізуючий когнітивну сферу засіб, який придумала сама матінка-Природа. Використання аромокомпозицій різних ефірних олій значно підсилює ефективність сеансів і дає більше очікуваний позитивний результат. Для дітей з ДЦП, когнітивними та поведінковими розладами на один курс показано 5-10 сеансів з індивідуальним підбором ефірних олій. Максимально можливий ефект для покращення і стабілізації стану їх здоров’я дає включення аромотерапії в ІПР, як потужний засіб корекції здоров’я і стимуляції мотивації до навчання.

Фітотерапія

  Прийом дітьми вітаміно-профілактичних та  імуностимулюючих фітозборів і фітосиропів сприяє зміцненню організму, запобігає гострим респіраторним захворюванням та рецидивам хронічних бронхо-легеневих хвороб, адаптації в умовах Центру і кращому проходженню реабілітації.

Послуги маніпуляційного кабінету

  В даному кабінеті Центру «Промінь» виконуються призначені лікарями процедури та маніпуляції ( внутрішньом’язеві та пішкірні ін’єкції), видаються лікарські препарати, фітозбори, фітосиропи. У шафі невідкладної допомоги зберігаються лікарські препарати екстреної допомоги при невідкладних станах.

Психотерапія
  Для сім`ї, яка виховує дитину інвалідністю вкрай важливо вийти із стану хронічного психологічного стресу. Для цього необхідно психологічна реабілітація всіх її членів і в першу чергу – дитини з інвалідністю та її матері. Потужний терапевтичний засіб у комплексі психологічної допомоги - це різні види психотерапії, які дають можливість реалізувати сім`ї адекватний соціально-психологічний и соціокультурний статус. 
  При виборі методики психотерапевтичної роботи враховують рівень розумового розвитку дитини, важкість рухових, мовних, сенсорних порушень, психоемоційних розладів,
особливості формування особистості, тип виховання в сім`ї .
  Групова та індивідуальна психотерапія спрямована на утвердження впевненості дитини і її батьків у своїх силах і відновленні їх психічної рівноваги, душевної гармонії і фізичного здоров’я в максимально можливому об’ємі. Для цього в Центрі « Промінь» лікарем психотерапевтом проводяться індивідуальні та групові сеанси сімейної психотерапії , консультації та бесіди з дітьми та батьками. Все це створює особливе деонтологічне та психотерапевтичне середовище, яке стимулює кожен новий рух , коригує когнітивні, психоемоційні проблеми тактично, не травмуючи психіку дитини. Серед психотерапевтичних методик домінує психоаналітичний, сімейний та клієнтцентрований підходи, що дає можливість комплексно із більшою віддачею вирішувати психологічні проблеми з позитивним підходом до повної реалізації індивідуального плану реабілітації дитини з інвалідністю.