Програмне забезпечення корекційно – розвиваючого комп’ютерного комплексу ТІМОКО включає в себе інтерактивні програми, що підвищують мотивацію дітей до фізичної та пізнавальної діяльності у веселій і цікавій формі.
Корекційно - розвивальний навчальний комплекс ТІМОКО
для дітей з особливими потребами.
Комплекс WAVEFLEX CPM (пасивна розробка пальців рук)
    CPM WAVEFLEX для пальців руки застосовується для пасивної розробки суглобів пальців рук. Завдяки чіткому кріпленню пальця, кожен суглоб повністю розробляється, що сприяє здійсненню руху пальців по природній траєкторії.
Корекційно - розвивальний комплекс 'Nirvana'
    Реабілітаційна Система «Нірвана»  – мультифункціональна система для нейромоторної, когнітивної реабілітації дітей з сенсомоторними дефіцитами (патологією опорно-рухової системи, недорозвитком поведінкової та когнітивної сфери), гіперактивності тощо. Реабілітаційна Система «Нірвана» пропонує підбір мотиваційних вправ індивідуально для кожної дитини з потужною і якісною аудіовізуальною стимуляцією і зворотним зв’язком, що дає можливість досягнути більш позитивного результату в реабілітації.
Система G-EO
    Cучасний автоматизований реабілітаційний пристрій для відновлення функцій ходи для
реабілітації пацієнтів з порушеннями рухової функції нижніх кінцівок за допомогою
локомоторної терапії дітей з ДЦП.
    Цей робот-тренажер допомагає дітям після травм та операцій, а також хворим на ДЦП
знову навчитися ходити.
    Локомат являється унікальним тренажером, предназначенным для тренування ходьби у пацієнтів з патологією в області навичок ходьби. Під час терапії з допомогою Локомату пацієнт одягає егзоскелет, який робить можливим ходьбу по доріжці в умовах навантаження.
Локомат
Басейн та масажні процедури
    В унікальному басейні нашого  закладу проводять реабілітаційні заняття для дітей, хворих на ДЦП, аутизм, синдром Дауна, та інших дітей  у яких через важкі недуги атрофуються м’язи. Вода, за температурою наближена до температури людського тіла, помножена на досвід та вміння реабілітологів, уже після курсу занять дають відчутний результат.
Сенсорна кімната
    Сенсорна кімната  потужний інструмент для розширення і розвитку світогляду,
сенсорного та пізнавального розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Це
організоване особливим чином навколишнє середовище, що складається з великої кількості
різного виду стимуляторів, які впливають на органи зору, слуху, нюху, тактильні
рецептори.